0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England FA Cup
Manchester United
۱
۰
Wolverhampton Wanderers
Finished
۲۳:۱۵
Carlisle United
۳
۴
Cardiff City
Finished
۲۳:۱۵
  Italy Coppa Italia
ACF Fiorentina
۲
۱
Atalanta Bergamasca Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Juventus Turin
۴
۰
Udinese Calcio
Finished
۲۳:۱۵
AC Milan
۳
۰
Spal 2013
Finished
۲۰:۳۰
  Egypt Premier League
Al-Ahly Cairo
۵
۰
Tanta
Finished
۲۱:۰۰
EL Gounah
۰
۲
Al-Zamalek
Finished
۱۸:۳۰
  France Ligue 1
Olympique Nimes
۰
۱
FC Stade Rennes
Finished
۲۱:۳۰
AS Monaco
۱
۴
Paris Saint Germain
Finished
۲۳:۳۰
SC Amiens
۱
۱
Stade De Reims
Finished
۲۱:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
SL Benfica
۳
۲
Rio Ave FC
Finished
۰۰:۴۵
FC Pacos Ferreira
۰
۱
Famalicao
Finished
۲۳:۳۰
  Greece Greece Cup
PAOK Thessaloniki
۴
۱
OFI Crete
Finished
۱۶:۳۰
Olympiacos Piraeus
۴
۱
PAE PS Kalamata
Finished
۲۱:۰۰
Panathinaikos
۳
۱
PAS Giannina
Finished
۱۸:۴۵
Lamia 1964
۱
۱
AO Trikala 1963
Finished
۱۶:۳۰
Panionios
۰
۰
Panaitolikos
Finished
۱۸:۴۵
  Spain LaLiga 2
Cadiz CF
۳
۳
CD Mirandes
Finished
۲۳:۳۰
SD Huesca
۲
۱
CD Tenerife
Finished
۲۱:۳۰
Rayo Vallecano
۱
۰
CD Lugo
Finished
۲۲:۳۰
UD Las Palmas
۰
۱
Real Zaragoza
Finished
۰۰:۰۰
AD Alcorcon
۲
۲
CD Numancia
Finished
۲۱:۳۰
  Cyprus 1st Division
Ethnikos Achnas
۰
۰
Apoel Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
  International Youth U23 AFC Championship, Group C
Uzbekistan
۱
۲
Republic of Korea
Finished
۱۳:۴۵
China
-
-
Iran
Cancelled
۱۳:۴۵
  Turkey Turkiye Kupasi, Knockout stage
Alanyaspor
۳
۱
Kasimpasa
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor
۱
۱
Galatasaray
Finished
۲۱:۰۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۳
۲
Besiktas JK
Finished
۱۹:۰۰
  India I-League
Quess East Bengal FC
۱
۳
Gokulam Kerala FC
Finished
۱۵:۰۰
  Cyprus Cyprus Cup
AEL Limassol
۲
۱
Alki Oroklini
Finished
۱۷:۳۰
Ermis Aradippou
۰
۵
AC Omonia Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
Olympiakos Nicosia
۰
۰
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۸:۳۰
Pafos FC
۰
۱
NEA Salamina Famagusta
Finished
۱۷:۳۰
  India Indian Super League
Hyderabad FC
۱
۲
Odisha FC
Finished
۱۷:۳۰
  International Youth U23 AFC Championship, Group B
Saudi Arabia
۱
۰
Syrian Arab Republic
Finished
۱۶:۴۵
Qatar
۱
۱
Japan
Finished
۱۶:۴۵
  International Clubs Club Friendly Games
Borussia Dortmund II
۳
۳
Vitoria Setubal
Finished
۱۴:۳۰
Cherno More Varna
۱
۱
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۴:۳۰
AS Trencin
۰
۰
MFK Karvina
Finished
۱۳:۳۰
Mineros de Guayana
۳
۰
Angostura FC
Finished
۰۰:۳۰
Angostura FC
۰
۱
Bolivar Sc
Finished
۲۳:۳۰
1.FC Monheim
۲
۱
Sw Dusseldorf
Finished
۲۲:۰۰
SK Sigma Olomouc
۳
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund II
۱
۱
Uniao Serpense
Finished
۲۰:۰۰
Fortuna Dusseldorf II
۳
۱
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۲۱:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۴
۱
Strumska Slava
Finished
۱۳:۳۰
TSV Hartberg
۶
۱
SC Weiz
Finished
۲۰:۳۰
SK Sigma Olomouc
۰
۲
1. SK Prostejov
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Bucuresti
۰
۱
SG Dynamo Dresden
Finished
۱۸:۰۰
FSV Vohwinkel
۳
۰
Sg Unterrath
Finished
۲۲:۰۰
1. FC Saarbrücken
۴
۰
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
NK Domzale
۳
۴
NK Triglav Kranj
Finished
۱۸:۳۰
Mks Slask Swietochlowice
۲
۶
TP Jastrzab Bielszowice
Finished
۲۰:۳۰
BSV Rehden
۲
۳
Sportfreunde Lotte
Finished
۲۰:۳۰
FC Dunav 2010
۳
۰
Gorna Oryahovitsa
Finished
۱۵:۳۰
NK Rudar Velenje
۸
۱
NK Rogaska
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Heracles Almelo
۵
۱
Jong De Graafschap
Finished
۱۸:۳۰
SFC Opava
۱
۱
FC Hlucin
Finished
۱۹:۳۰
Zamora FC
-
-
Aragua FC
Finished
۰۰:۰۰
EC Juventude RS
-
-
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۲۳:۳۰
Gwarek Zabrze
-
-
TP Jastrzab Bielszowice
Cancelled
۱۳:۳۰
Gyirmot FC Gyor
-
-
Kaposvari Rakoczi FC
Cancelled
۱۳:۳۰
FK Cukaricki
-
-
FK Proleter Novi Sad
Cancelled
۱۳:۳۰
PFC Spartak Varna
-
-
Sozopol
Cancelled
۱۴:۳۰
Botev Plovdiv
-
-
Maritsa Plovdiv
Cancelled
۱۶:۰۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
-
-
FK Kosice
Cancelled
۱۶:۳۰
KF Skenderbeu Korce
-
-
KF Teuta
Cancelled
۱۶:۳۰
KF Ferizaj
۴
۰
FK Renova
Finished
۱۶:۳۰
NS Mura
۳
۳
Zalaegerszeg TE
Finished
۱۷:۳۰
Ferencvarosi TC
۰
۰
DSC Arminia Bielefeld
Finished
۱۷:۳۰
Fehervar FC
۰
۲
VfL Bochum
Finished
۱۸:۳۰
Llaneros de Guanare EF
-
-
Gran Valencia Maracay FC
Finished
۱۸:۳۰
GKS Jastrzebie
-
-
MKS Kluczbork
Cancelled
۱۹:۳۰
Beskid Skoczow
-
-
Rekord Bielsko Biala
Cancelled
۱۹:۳۰
Skra Czestochowa
-
-
Rks Radomsko
Cancelled
۲۰:۳۰
TS Szombierki Bytom
-
-
Sosnica Gliwice
Cancelled
۲۰:۳۰
Sosnica Gliwice
-
-
TS Szombierki Bytom
Cancelled
۲۰:۳۰
Ks Ceramika Muchowka
-
-
Zaborze Zabrze
Cancelled
۲۰:۳۰
Aragua FC
-
-
Trujillanos FC
Cancelled
۲۱:۳۰
Fundacion Aifi
-
-
Lala FC
Cancelled
۲۲:۳۰
Sturm Graz (A)
-
-
SC Stadtwerke Bruck/Mur
Cancelled
۲۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Esperance Sportive De Tunis
۱
۰
Etoile Sportive DU Sahel
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa Premier League
Orlando Pirates
۱
۰
Mamelodi Sundowns
Finished
۲۱:۰۰
Bidvest Wits
۳
۲
Bloemfontein Celtic
Finished
۲۱:۰۰
  Gibraltar National League, Challenge Group
Manchester 62 FC
۱
۰
Glacis United FC
Finished
۲۳:۰۰
  Morocco Botola
Ittihad Tanger
۱
۴
RCA Raja Casablanca Athletic
Finished
۲۱:۳۰
CR Khemis Zemamra
۵
۰
RSB Berkane
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Winter League, Group B
FC Hradec Kralove
۰
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic Winter League, Group A
FK Jablonec
۱
۰
Bohemians Prague 1905
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Cherry Orchard
۳
۱
Bluebell United FC
Finished
۲۳:۳۰
  Northern Ireland NIFL Development League
Glenavon R.
۲
۰
Warrenpoint Town
Finished
۲۳:۱۵
  France Championnat National U19, Group A
Entente Feignies Aulnoye Fc
۳
۱
Evreux FC
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Winter League, Group C
FC Nitra
۳
۳
MFK Skalica
Finished
۱۵:۳۰
  Tanzania Premier League
Young Africans SC
۰
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Azam FC
۲
۰
Lipuli FC
Finished
۱۹:۳۰
  Uganda Premier League
Kyetume FC
۱
۱
Tooro United FC
Finished
۱۷:۰۰
Uganda Police Fc
۶
۱
Express FC
Finished
۱۶:۵۵
Mbarara FC
۱
۰
Wakiso Giants FC
Finished
۱۶:۳۰
Bul FC
-
-
Uganda Revenue Authority FC
Finished
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates U19 League
Al Wasl
۱
۳
Al Jazira Club
Finished
۱۶:۳۵
  Italy Serie D, Girone C
Asd San Luigi Calcio
۱
۳
Luparense Fc
Finished
۱۸:۰۰
Union Feltre Asd
۰
۰
ASD Cartigliano
Finished
۱۷:۰۰
Asd Cjarlins Muzane
۲
۲
Clodiense S.S.D.
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Tritium Calcio 1908
۰
۰
Usd Scanzorosciate Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Legnano 1913
۲
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۷:۰۰
US Folgore Caratese
۱
۱
Milano City Fc
Finished
۱۷:۰۰
Asd Calcio Brusaporto
۱
۰
Ssd Pro Sesto
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۳
۰
Seregno Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Cup EPSP (Piraeus zone)
AE Moschatou
۰
۰
Ermis Koridallou
Finished
۱۷:۰۰
Ethnikos Ofpf
۲
۰
Hellas Pontion
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Cup EPS Achaias
Atromitos Patron
۲
۰
Dias Saravaliou
Finished
۱۶:۰۰
  Greece Cup EPSA (Athens zone)
AE Kifisias
۰
۱
Fostiras FC
Finished
۱۶:۰۰
  Greece Cup EPSI (Creta zone)
Poseidon Geraniou
۴
۱
Aris Rethymnou
Finished
۱۶:۰۰
Episkopi FC
۰
۰
AOR
Finished
۱۶:۳۰
  Ghana Premier League
Legon Cities FC
۰
۰
Ashanti Gold FC
Finished
۲۲:۳۰
Berekum Chelsea FC
۱
۰
Dreams FC
Finished
۱۸:۳۰
Ebusua Dwarfs
-
-
Liberty Professionals
Cancelled
۱۸:۳۰
Eleven Wonders FC
۱
۰
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
Inter Allies FC
۲
۳
Elmina Sharks
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal
۲
۲
Bechem United
Finished
۱۸:۳۰
Medeama SC
-
-
Asante Kotoko
Cancelled
۱۸:۳۰
Sogakope Wafa
-
-
Hearts of Oak
Cancelled
۱۸:۳۰
  France National 2
L´Entente SSG
-
-
Angers Sco Ii
Cancelled
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید